خرید بره موم خالص

خرید بره موم خوراکی خالص ارزان را می توانید از تولید کنندگان محصولات غذایی زنبور عسل دنبال کنید. این محصول کارایی درمانی و بهداشتی خواهد داشت. اما با این وجود بره موم اصل را باید خریداری نمود.
از جمله تولیدات زنبور عسل می توان به بره موم اشاره کرد. شاید دیدن ظاهر بره موم که در ادامه آن را بیان می کنیم، شما را دچار تردید کند که یا واقعاً بره موم خوراکی است؟ چگونه بره موم را استفاده می کنند و اصلاً چه فایده ای دارد؟

زنبور عسل تنها شهد گل ها را استفاده نمی کند. از صمغ گیاهان هم استفاده می کند. و البته همه گیاهان صمغ ندارند. در نتیجه حالت چسبندگی دارد و رنگ تیره دارد. البته رنگ های دیگری هم دارا است که بسته به نوع صمغی است که زنبور استفاده کرده است.
از نظر خواص هم برخی خواص دارویی و درمانی مثل مبارزه با سرطان بره موم و نیز استفاده از بره موم در ضد عرق ها و بوگیر ها کارایی لازم را برای انسان دارد.

خرید بره موم خالص عمده

خرید بره موم خالص عمده توسط زنبورداران برای کارهای مرتبط با کندو و نیز تولید کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی انجام می شود.

میزان خرید عمده هم از چند کیلو خواهد بود.

در نتیجه زنبوردارانی که امکان برداشت از کندو ها را دارند، می توانند مازاد مصرف خود را به فروش برسانند.

قیمت عمده بره موم خالص در مجموعه عسل هفت ارزان تر از 200 گرمی یا حتی 1 کیلویی آن محاسبه می شود.

با خرید عمده بره موم خالص از این مجموعه از تخفیفات ویژه آن بهره مند شوید

 

خرید بره موم خالص

مشخصات بره موم خالص

خرید بره موم خالص با مشخصات زیر ممکن خواهد بود.

رنگ ظاهری بره موم بسته به گیاهانی که زنبور از آن ها استفاده کرده از زرد تا قهوه ای تیره است.

از نظر نرمی هم در دمای 25 تا 45 سانتی گراد منعطف است، و حالت چسبندگی دارد.

اما وقتی دما زیر 15 درجه باشد، حالت شکنندگی خواهد داشت.

یکی از راه های تشخیص پروپولیس خالص از ناخالصی رنگ سبز یک دست آن می باشد.

هر چه رنگ این ماده چسبناک روشن تر باشد به راحتی می توان ناخالص ها را مشاهد و جداسازی نمود.

خرید بره موم خالص

قیمت مناسب خرید بره موم

قیمت مناسب برای خرید عمده بره موم چند است؟ اولاً برای مصرف بره موم به صورت خوراکی نیاز به استفاده از آن به شکل عصاره و یا کپسول و قرص است. عصاره در ایران با پایه الکل استفاده ندارد.
و در حالت خام هم بره موم خوراکی نیست. قیمت در هر حالت مذکور متفاوت است.

بره موم خام به دلیل اینکه هیچ گونه فرآوری و کار اضافه به جز برداشت آن از کندو بروی آن انجام نشده با قیمت مناسب تری در مقابل فرآورده های آن محاسبه می شود.

فرآورده های بره موم خام عبارتند از:

  1. عصاره بره موم.
  2. کپسول بره موم.
  3. قرص بره موم.
  4. پودر بره موم.

اما فرآورده های نام بره در فوق به دلیل انجام یک سری کار های اضافی برای تولید هر کدام قیمت بالا تری در برابر خام آن دارند.

برای اگاهی از قیمت خرید بره موم خام و دیگر فرآوری های آن با مدیر فروش مجموعه عسل هفت تماس حاصل فرمایید.

 

خرید بره موم خالص

فروش بره موم در اصفهان

شهر اصفهان با وجود دسترسی به کندو و وجود زنبورداران که شغل خود را در تولید عسل و فرآورده های زنبور عسل قرار داده اند رتبه برتر را در جهت برداشت بره موم و تولید فرآوری های پروپولیس را به خود اختصاص داده است.

به همین خاطر خرید و فروش این ماده و دیگر محصولات زنبور عسل در این شهر با قیمت مناسب تر از دیگر شهر های ایران عرضه می شود.

مجموعه عسل هفت با قرار دادن دفتر فروش و کارخانه عسل در اصفهان و دسترسی آسان به کندو ها قیمت بره موم را نازل تر از رقبای خود در شهر تهران، کرج، مشهد، شیراز توزیع کند.

به همین منظور تمام محصولات خود را در فروشگاه اینترنتی عسل هفت همراه با قیمت به نمایش گذاشته است.

با فروش اینترنتی بره موم مصرف کننده در هر شهر و استانی که باشد در کمترین زمان بدون هزینه می تواند نیاز خود را رفع نماید.

خرید بره موم خالص

مضرات بره موم

بره موم اگر خالص و طبیعی باشد برای بدن انسان ضرر که ندارد هیچ فواید و خاصیت هایی فراوانی را هم به همراه دارد.

اما نوع مصرف خام این ماده به دلیل چسبناک بودن در هنگام جویدن به دندان ها برای افرادی که دندان مصنوعی دارند سخت خواهد بود

یا وجود آنزیم های سنگین در این ماده سبز رنگ برای بعضی از افراد ممکن است به مدت یک هفته سنگینی یا درد در ناحیه معده احساس شود.

از این جهت مجموعه عسل هفت با فرآوری کردن بره موم خام به قرص و کپسول این امکان را به تمامی اقشار در هر سن داده است که از خواص فرآوان آن بهرمند شوند.

خرید بره موم خالص